Rozczarowanie spowodowane niską jakością pozostaje na długo po tym jak minie radość spowodowana niską ceną.

O co chodzi?

zdjęcia firmowe google, wirtualny spacer google maps - nowy rewolucyjny sposób prezentacji i reklamy firmy milionom użytkowników


Wyróżnij się spośród konkurencji. Pokaż klientom swoje atuty za pomocą wysokiej jakości panoram 360 stopni. Korzystaj w pełni z wyników wyszukiwania w najbardziej popularnej wyszukiwarce świata Google, Mapach Google i Google+ Lokalnie

Przy prowadzeniu biznesu w dzisiejszych czasach nie da się pominąć potęgi internetu i dostępności usług na wyciągnięcie ręki. Każdy kto prowadzi jakąkolwiek działalność usługową, czy handlową musi zadbać już nie tylko o istnienie w sieci, ale i o wysokie pozycje w wynikach.

Dzięki Zdjęciom Firmowym Google wyróżnisz się na tle konkurencji!

Zdjęcia Firmowe Google to bliźniaczy projekt odnoszącego sukces wirtualnego widoku StreetView. Teraz i Ty możesz zaistnieć w Mapach Google znacznie poprawiając swoją widoczność w wyszukiwarce.

Wirtualny spacer po Twojej firmie w technologii Google

Jak to zrobić?

Nic trudnego - skontaktuj się ze mną telefonicznie lub przez formularz kontaktowy, umówimy się na spotkanie, zaproponuję optymalne rozwiązania i wycenę usługi.

Oceń, które atuty firmy chciałbyś uwidocznić. Potencjalni klienci w wirtualnej wycieczce przejrzą dokładnie wnętrze firmy. Zadbaj o porządek w lokalu, a najciekawsze artykuły lub towary wyodrębnij na pierwszy plan.

Cały wirtualny spacer składa się z kilku do kilkunastu wysokiej jakości panoram sferycznych. Wszystkie zdjęcia wykonuję w technice rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR. Dodatkowo, aby uatrakcyjnić Twoją stronę Google+Lokalnie wykonuję do 20 zdjęć ważnych miejsc lokalu. Możemy w nich zawrzeć towary handlowe, menu, certyfikaty i dyplomy. Po sesji i edycji zdjęć wszystkie przesyłam na serwery Google i tam poddaję moderacji. Ustalane są wysokiej jakości panoramy i łączone w wirtualne spacery. Edytuję Twoją wizytówkę w Google+Lokalnie i prawidłowo zamieszczam w mapach Google.

Sama sesja zdjęciowa jest przeprowadzana sprawnie. Nie zakłóca pracy jak i działania lokalu. Zgodnie z wymogami anonimizacji Googla wszystkie twarze, znaki lub tablice rejestracyjne są zamazywane. Jednak dobrze jest wykonać sesję podczas mniej zajmowanych godzin.

Google podczas szkolenia i certyfikowania kładzie duży nacisk na profesjonalizm i jakość zlecanych sesji zdjęciowych. Wybierani są tylko fotografowie z doświadczeniem w zawodzie i odpowiedzialnością. Dlatego właśnie rekomendacja jest udzielana konkretnej osobie, która będzie od początku do końca odpowiadała za projekt. Certyfikat Rekomendowany Fotograf Google to nie tylko napis na identyfikatorze lub wizytówce, to również partner w rozwoju Twojego biznesu!


kontakt     FAQ - najczęściej zadawane pytania