Rozczarowanie spowodowane niską jakością pozostaje na długo po tym jak minie radość spowodowana niską ceną.

Dlaczego warto

obraz wart jest 1000 słów, wirtualny spacer firm w google maps to darmowa prezentacja w Google, miliony potencjalnych klientów


Widok pojawia się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google, Mapach Google i Google+ Lokalnie. Bardzo dobrze jest implementowany do telefonów z Androidem. Ponadto wykonujemy dodatkowo do 20 zdjęć punktów POI, czyli ważnych miejsc lokalu (menu, potrawy, towary handlowe, wystrój wnętrza itp.)

  • Zdjęcia stają się Państwa własnością i możecie je wykorzystywać w dowolny sposób.
  • Zarządzacie swoją wizytówką Moja Firma i możecie powiązać stronę w Google ze stroną firmową.
  • Można promować zwiedzanie obiektu na portalach społecznościowych, wysyłać mailem z ofertami itp.
  • Wirtualny spacer firm po lokalu możecie zamieścić na swojej stronie internetowej
  • Hosting w Google jest bezpłatny.

Płatna jest natomiast sesja zdjęciowa i późniejszy proces montażu panoram i implementacji w środowisko Map Google (koszt jednorazowy i całkowity). To od Państwa zależy co chcecie pokazać w lokalu. Sesja zdjęciowa nie musi być duża. Często wystarczy wprowadzić internautę do wnętrza i zaprezentować restaurację oraz wykonać panoramy z tarasu widokowego. Pokoje hotelowe można zamieścić na statycznych zdjęciach POI.

Potencjalny klient szukający oferty w danym rejonie zobaczy to wszystko w panoramicznej wycieczce 360 stopni po lokalu bezpośrednio z poziomu swojego urządzenia.

Możliwa jest sesja zdjęciowa w dogodnym dla Państwa terminie (np. przygotowana odpowiednio sala weselna) tak, by wykorzystać nakrycia stołów, świeże kwiaty i dekoracje.

Broszura informacyjna, którą dostarczam zawiera pigułkę wiadomości na temat projektu.

Jest to projekt nad, którym obecnie pracujemy i wspólnie z zespołem wdrażamy kolejne rejony terenu Polski do Map Google. Po niedługim czasie duża większość lokali liczących się w rynku będzie posiadała takie wirtualne spacery. Bez tego trudno będzie dobrze istnieć w wyszukiwarce Google.

Gdy przekonacie się Państwo do korzyści płynących z innowacyjności projektu Google istnieje możliwość późniejszej jego aktualizacji.