Rozczarowanie spowodowane niską jakością pozostaje na długo po tym jak minie radość spowodowana niską ceną.

Fotograf

Miło mi gościć Ciebie w mojej witrynie


Fotograf

Fotografowaniem zawodowo zajmuję się od 1997 roku. Często pracowałem jako podwykonawca dla różnych firm i agencji fotograficznych. Zawsze staram się reagować na zmiany w rynku i dopasowywać ofertę do jego wymagań.

Zamawiając usługę u mnie minimalizujecie Państwo ryzyko rozczarowań związanych z różnymi nieprzewidywalnymi sytuacjami podczas wykonywania zlecenia, którym to nie doświadczony fotograf może nie sprostać.

Lata doświadczeń w tworzeniu fotoreportaży i indywidualnych projektów świadczą o zainteresowaniu moją ofertą i zdecydowaniu klientów.

Dokładne opisanie oczekiwań i sporządzenie umowy zabezpiecza Państwa interesy i mobilizuje obie strony do odpowiedzialności. Cennik skalkulowany jest na poziomie ofert obowiązujących w tym segmencie działalności. Umożliwia również elastyczne dopasowanie kalkulacji do większości zleceń.

Zasięg moich usług to głównie województwo świętokrzyskie, choć z racji realizacji Wirtualnych Spacerów coraz częściej podróżuję w dalsze rejony. Fotograf zaprasza do współpracy.